Części Samochodowe - Auto Express 2

O firmie

Sprzedażą części samochodowych zajmujemy się od 1990 roku. Przez pierwsze trzy lata doświadczenie w sprzedaży części zdobywaliśmy prowadzonej hurtowni motoryzacyjnej w ramach Polskiego Związku Motorowego w Warszawie przy ul. Strażackiej.

Od 1993 r niezmiennie zajmujemy się motoryzacją w różnych formach działalności gospodarczej. Obecna firma powstała w 2001 roku. Od tego czasu staramy się ciągle poszerzać  naszą ofertę  i być na  bieżąco w zakresie części zamiennych , akcesorii i chemii samochodowej. Współpracujemy z wieloma warsztatami samochodowymi , dla których organizujemy bezpłatne szkolenia o tematyce naprawa pojazdów samochodowych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam nie tylko sprzedawać części zamienne, ale także doradzać klientom przy zakupie. Sprzedajemy części dobrej jakości w rozsądnej cenie, dlatego współpracujemy z wieloma  dostawcami co  daje nam szeroką ofertę towarową i cenową.

Na zamówienia indywidualne sprowadzamy oryginalne części od dealerów samochodowych z, którymi współpracujemy od wielu lat. Posiadamy programy do doboru części pod numerze nadwozia znacząco unikając pomyłek przy doborze części.Od 2012 roku poszerzyliśmy ofertę o ubezpieczenia komunikacyjne w formie multiagencji ubezpieczeniowej.